ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΟΣ. Με τον κινητήρα STIHL 2-Mix μειώνετε την επιβάρυνση καυσαερίων, την κατανάλωση και, συνεπώς, το λειτουργικό κόστος. Αυτός ο 2χρονος κινητήρας έχει σχεδιαστεί με ελάχιστη ανάγκη συντήρησης και χρησιμοποιεί το καύσιμο αποδοτικά ακόμη και σε υψηλές επιδόσεις. Χρησιμοποιήστε ένα μίγμα βενζίνης και λαδιού κινητήρα ως καύσιμο. Ο κινητήρας STIHL 2-Mix πληροί τις αυστηρές απαιτήσεις της ευρωπαϊκής οδηγίας για τα καυσαέρια στάδιο V.
![STIHL 2 MIX engine](/content/dam/stihl/mam/ausstattungsmerkmal/6cb82542243041e7a02477a51f860450.jpg)